Вітаю Вас Гість

Вишгородська міська виборча комісія

Меню сайту
Категорії розділу
Мої фотографії [10]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • Сторінка на Facebook
 • Best uCoz Websites
 • Статистика
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Сегодняшние посетители:
  Регистрации:
  Головна » Фотоальбом » Мої фотографії » Герб Вишгорода

  Герб Вишгорода

  Герб являє собою геральдичний щит чотирикутної форми з півколом в основі. У срібному полі в червоно-чорному одязі святі Борис і Гліб утримують золотий восьмираменний хрест. Щит обрамлений декоративним картушю і увінчаний золотою міською короною з трьома вежками.

  Значення
  Святі Борис і Гліб символізують визначне історичне минуле літописного Вишгорода — великого ремісничого центру та північного форпосту Києва, нагадують про одну з найстаріших мурованих церков доби Київської Русі, яка була збудована у Вишгороді. Золотий хрест історично вирізняє Вишгород як один з найдавніших центрів релігійного життя Київської Русі та наявність поблизу міста стародавнього монастиря.

  Срібний колір в геральдиці символізує цноту, чистоту, бездоганність та непорочність. Червоний колір — традиційний і широко вживаний у часи Київської Русі — виказує мужність та силу, сміливість, любов. Чорний — обережність, мудрість, глибину й таємничість життя, сум. У поєднанні червона та чорна барви символічно передають трагізм невинної загибелі Бориса та Гліба від руки брата та стверджують ідею християнської любові.
  180 0 5.0

  Додано 09.24.2015 Ternovoy_Andrey

  Всього коментарів: 0
  avatar
  Доброї ночі, Гість